Menu
Geri İrəli

“Qarabağ” və “Qəbələ”nin rəqibləri bəlli oldu

Müəllif: sumqayitxeber.com • Tarix: 7 Avqust 2015 • Baxış sayı: 404 dəfə • Şərh yoxdur

Bu gün UEFA Avropa Liqasının “play-off” mərhələsi üçün püşk atılacaq.

 

99716Qafqazinfo” xəbər verir ki, bu mərhələdə ölkəmizi təmsil edən “Qəbələ” və “Qarabağ”da rəqiblərini tanıyacaq.

İsveçrənin Nyon şəhərində baş tutacaq mərasim Bakı vaxtilə saat 16:00-da başlayacaq.

Səbətlər isə aşağıdakı kimidir:

Səpələnmişlər

“Borussiya” (Dortmund, Almaniya), “Ayaks” (Hollandiya), “Rubin” (Rusiya), “Atletik” (İspaniya), “Alkmaar” (Hollandiya), “Zalsburq” (Avstriya), “Viktoriya” (Pljen, Çexiya), PAOK (Yunanıstan), “Styaua” (Rumıniya), “Yanq Boyz” (İsveçrə), “Sparta” (Çexiya), “Fənərbaxça” (Türkiyə), “Standard” (Belçika), “Legiya” (Polşa), “Bordo” (Fransa), “Panatinaikos” (Yunanıstan), “Lex” (Polşa), “Sent-Etyenn” (Fransa), “Slovan” (Çexiya), “Sauthempton” (İngiltərə), “Krasnodar” (Rusiya), “Belenenseş” (Portuqaliya)

Səpələnməmişlər

“Rusenborq” (Norveç), “Qarabağ” (Azərbaycan), “Hayduk” (Split, Xorvatiya), HİK (Finlandiya), “Zarya” (Ukrayna), “Atromitos” (Yunanıstan), “Tyun” (İsveçrə), “Mölde” (Norveç), “Astra” (Rumıniya), “Dinamo” (Minsk, Belarus), “Yablonets” (Çexiya), “Jilina” (Slovakiya), “Mityulland” (Danimarka), “Videoton” (Macarıstan), “Brondbü” (Danimarka), “Voyvodina” (Serbiya), “Rabotniçki” (Makedoniya), “Milsami” (Moldova), “Altax” (Avstriya), “Odds” (Norveç), “Qəbələ” (Azərbaycan), “Kayrat” (Qazaxıstan)

***

Qafqazinfo” apasport-a istinadən xəbər verir ki, püşk öncəsi komandalar qruplara bölünüb. “Qarabağ”ın 5, “Qəbələ”nin 6 potensial rəqibi müəyyənləşib.

1-ci qrup

Səpələnmişlər

“Atletik” (İspaniya)

“Viktoriya” (Plzen, Çexiya)

“Styaua” (Rumıniya)

“Legiya” (Polşa)

“Belenenseş” (Portuqaliya)

Səpələnməmişlər

“Rusenborq” (Norveç)

“Zarya” (Ukrayna)

“Jilina” (Slovakiya)

“Voyvodina” (Serbiya)

“Altax” (Avstriya)

 2-ci qrup

Səpələnmişlər

“Ayaks” (Hollandiya)

PAOK (Yunanıstan)

“Yanq Boyz” (İsveçrə)

“Sent-Etyenn” (Fransa)

“Standard” (Belçika)

Səpələnməmişlər

“Qarabağ” (Azərbaycan)

“Mölde” (Norveç)

“Yablonets” (Çexiya)

“Brondbü” (Danimarka)

“Milsami” (Moldova)

 3-cü qrup

Səpələnmişlər

“Rubin” (Rusiya)

“Zalsburq” (Avstriya)

“Fənərbaxça” (Türkiyə)

“Bordo” (Fransa)

“Lex” (Polşa),)

“Slovan” (Çexiya)

Səpələnməmişlər

“Hayduk” (Split, Xorvatiya)

“Atromitos” (Yunanıstan)

“Dinamo” (Minsk, Belarus)

“Videoton” (Macarıstan)

“Rabotniçki” (Makedoniya)

“Kayrat” (Qazaxıstan)

 4-cü qrup

Səpələnmişlər

“Borussiya” (Dortmund, Almaniya)

“Alkmaar” (Hollandiya)

“Sparta” (Çexiya)

“Panatinaikos” (Yunanıstan)

“Sauthempton” (İngiltərə)

“Krasnodar” (Rusiya)

Səpələnməmişlər

“Tyun” (İsveçrə)

HİK (Finlandiya)

“Astra” (Rumıniya)

“Mityulland” (Danimarka)

“Odds” (Norveç)

“Qəbələ” (Azərbaycan)

***

“Qarabağ” və “Qəbələ”nin rəqiblərinin müəyyənləşəcəyi püşkatma mərasimi artıq başlayıb. ”Qarabağ” – İsveçrənin “Yanq Boyz” klubuna rəqib olub. ”Qəbələ” isə Yunanıstanın “Panatinaikos” klubu ilə qarşılaşacaq.

Facebook Şərhləndirmə:

Şərhinizi yazın