Menu
Geri İrəli

Sumqayıtda mükafat alan müəllimlər kimlərdir? – SİYAHI

Müəllif: sumqayitxeber.com • Tarix: 7 Oktyabr 2013 • Baxış sayı: 1,286 dəfə • Şərh yoxdur
Share Button

29 nəfər təhsil müəssisəsi işçilərinə “Gənc nəslin təlim-tərbiyəsi sahəsində səmərəli fəaliyyətinə görə” fəxri fərmanlar təqdim olunub. 2 nəfər Prezidentin sərəncamı ilə “Əməkdar müəllim” və “Tərəqqi” medalı alıb, 2 nəfəri isə Təhsil nazirinin əmri ilə Azərbaycan Respublikasının  ”Qabaqcıl təhsil işçisi” döş nişanı ilə təltif edilib.

Fəxri fərman alanlar

  1. Abdulhəsənov Mayıl İmanxan – 1 nömrəli məktəbin coğrafiya müəllimi, məktəb həmkarlar təşkilatı
  2. Muradov  Mübariz Novruz – 3 nömrəli məktəbin GÇH müəllimi
  3. Nəsirov  Firudin  Sabir-  4 nömrəli məktəbin GÇH müəllimi
  4. Eldarov Nəzər Şafa – 9 nömrəli məktəbin coğrafiya müəllimi
  5. İbrahimov  Vaqif  Yunus – 11 nömrəli məktəbin GÇH müəllimi
  6. Səfərova İrina Elmir – 23 nömrəli məktəbin biologiya müəllimi
  7. Səfərova Sevil Fərman – 25 nömrəli məktəbin ibtidai sinif müəllimi, məktəb həmkarlar təşkilat sədri
  8. Məmmədov  Əlifxan Musa -27 nömrəli məktəbin direktoru
  9.  Əliyeva Elmira İsmayıl- 30 nömrəli məktəbin təlim tərbiyə işləri üzrə direktor müavini
  10. 10.  Hüseynova  Fidan Kamal- 31 nömrəli məktəbin laborantı

11. Məmmədova Vüsalə Müzəffər – 26 nömrəli məktəbin coğrafiya müəllimi

12. Quliyev Əlyar İsa – 38 nömrəli məktəbin tarix müəllimi

  1. 13.  İsgəndərova Şəfəq Hörmət – 35 nömrəli məktəbin fizika müəllimi
  2. 14.  İslamova Sevinc Əlsəf- 37 nömrəli məktəbin ibtidai sinif müəllimi, məktəbin həmkarlar sədri
  3. 15.  Mirzəyev Rəzi Ağarza -  “Təfəkkür” liseyinin tarix müəllimi
  4. 16.  Əliyev İlham İsmayıl  – TET gimnaziyanın fiziki tərbiyə müəllimi

17. Rzayeva Əntiqə Əvəz – UYYM-ın direktoru

  1. 18.  Səfərəliyeva Emilya Mizandar – ETTM-in direktoru

19. Abdullayeva Valentina Zəbi – 11 nömrəli məktəbin rus dili və ədəbiyyatı müəllimi

  1. 20.  Namazova Almaz Məhəmməd – 21 nömrəli məktəbin ibtidai sinif müəllimi
  2. 21.  Həsənli İlahə Şahbaz – 2 nömrəli məktəbin təlim tərbiyə işləri üzrə direktor müavini
  3. 22.  Xəlilova Gülyana Xalid – ŞTŞ-nın metodisti

23. Əliyeva Nailə Pənci – 5 nömrəli məktəbin ibtidai sinif müəllimi

24. Əhmədli Samirə Eldəniz – 16 nömrəli məktəbin psixoloqu

  1. 25.  Əliyeva Nərgiz Səlim – 11 nömrəli məktəbəqədər təhsil müəssisəsinin müdiri

26. Cəlilova Nazilə Yavər – 40  nömrəli məktəbəqədər təhsil müəssisəsinin müdiri

27. Hacıyeva Lalə Zülfəli – 41 nömrəli məktəbəqədər təhsil müəssisəsinin müdiri

28. Ağayeva Nazilə Yusif – 45 nömrəli məktəbəqədər təhsil müəssisəsinin müdiri

29. Babayeva Qəribə Yusif- 54 nömrəli məktəbəqədər təhsil müəssisəsinin müdiri

 Prezident sərəncamı ilə təltif olunanlar                                                                                                                                                                                            

30.Nəzərova Xalidə Baba- TTEL-in biologiya müəllimi, “Əməkdar müəllim”

31.  Abbasova Həqiqət – TET gimnaziyanın kimya-biologiya müəllimi, “Tərəqqi” medalı

 Təhsil naziri tərəfindən mükafatlandırılanlar

 32.  Vaqif İbrahimov – 11 nömrəli məktəbin Gənclərin çağırışa qədərki hazırlığı müəllimi, “Qabaqcıl təhsil işçisi” döş nişanı ilə

33.Nərminə Eyyubova – 26 nömrəli orta məktəbin təlim tərbiyə işləri üzrə direktor müavini, “Qabaqcıl təhsil işçisi” döş nişanı ilə

xeberle.com

 

Facebook Şərhləndirmə:
Share Button

Şərhinizi yazın