53 məktəbə yeni direktor təyin olundu- TAM SİYAHI

1130

Dövlət ümumi təhsil müəssisələrində vakant olan direktor vəzifələrinin tutulması üçün elan edilmiş müsabiqənin növbəti yerləşdirmə nəticələri açıqlanıb.

sumqayitxeber.com Təhsil Nazirliyinə istinadən bildirir ki, nəticələrə əsasən, 53 nəfər namizəd müvafiq məktəblərə direktor vəzifəsinə təyin edilib. Yeni direktorlar aprelin 1-dən öz vəzifələrinin icrasına başlayacaqlar.

Qeyd edək ki, “Dövlət ümumi təhsil müəssisələrinə direktor vəzifəsinə işə qəbul və çalışmanın yaş həddinə çatmış direktorlarla əmək münasibətlərinin tənzimlənməsi Qaydaları”na uyğun olaraq, 2018-ci ilin noyabr ayında elan edilmiş müsabiqədə 228 nəfər uğur qazanıb. İlkin yerləşdirmə nəticəsində 104 nəfər namizəd fevralın 25-dən, 28 namizəd isə martın 4-dən müvafiq məktəblərə direktor vəzifəsinə təyin edilib.

Sözügedən müsabiqənin nəticəsinə əsasən, ümumilikdə 185 nəfər ümumi təhsil müəssisəsinin direktoru vəzifəsinə təyin edilib.

Mia.az yeni vəzifəyə təyin olunan direktorların siyahısını təqdim edir:
Əmircanova Qənirə Abduləli qızı – Bakı şəhəri 28 nömrəli tam orta məktəb

Əliyeva Sevda Şuryan qızı – Bakı şəhəri 150 nömrəli tam orta məktəb

Əzimova Pərvanə Əhsən qızı Bakı şəhəri 169 nömrəli tam orta məktəb

Əliyev Anar Rafiq oğlu – Bakı şəhəri 184 nömrəli tam orta məktəb

Əliyeva Sahilə Vahid qızı – Bakı şəhəri 219 nömrəli evdə təhsil tam orta məktəb

Əzimova Lətifə Səmidağa qızı – Bakı şəhəri 220 nömrəli məktəb-lisey

Allahverdiyev Şahin Nurəddin oğlu – Bakı şəhəri 235 nömrəli tam orta məktəb

Məmmədov Fəzail Salman oğlu – Bakı şəhəri 250 nömrəli tam orta məktəb

Ədilova Gültəkin Cəlil qızı – Bakı şəhəri 306 nömrəli tam orta məktəb

Quliyev Vaqif Yunis oğlu – Bakı şəhəri 315 nömrəli tam orta məktəb

Məmmədova Səadət İskəndər qızı – Bakı şəhəri 327 nömrəli tam orta məktəb

Salmanov Əfqan Şirin oğlu – Bərdə rayonu Mehdixanlı kənd M.Seyidov adına tam orta məktəb

Ağayeva Ruhiyyə İbrahim qızı – Bərdə rayonu Mirzəxan kənd E.Əhmədov adına tam orta məktəb

Kazımova Könül Rəşid qızı – Bərdə rayonu Muğanlı kənd E. Mirzəyev adına tam orta məktəb

Nəcəfov Yusif Şahlar oğlu – Bərdə rayonu Nazırlı kənd 1 nömrəli tam orta məktəb

İsmayılov Nicat Əli oğlu – Bərdə rayonu Şirvanlı kənd V.Sadıqov adına tam orta məktəb

Qocamanov Elgün Zöhrab oğlu – Bərdə rayonu Yeni Daşkənd kənd Y.Kərimov adına tam orta məktəb

Qafarova Təhminə Raqub qızı – Bərdə rayonu Xəsili kənd tam orta məktəb

Cavadov Cavad Ali oğlu – Göyçay rayonu Potu kənd M.Məmmədov adına tam orta məktəb

Zülfiqarov Səyyaf Bayraməli oğlu – Kürdəmir rayonu Dəyirmanlı kənd T.İslamov adına tam orta məktəb

Rzayev Ramiq Rza oğlu – Kürdəmir rayonu Karrar qəsəbə tam orta məktəb

Paşayev İlqar Arif oğlu – Lənkəran şəhər 8 nömrəli tam orta məktəb

Ağayev Azad Əsab oğlu – Lənkəran rayonu İstisu qəsəbə tam orta məktəb

Novruzov Elşən Mirzə oğlu – Lənkəran rayonu Köhnəgəgir kənd ümumi orta məktəb

Babayev Araz Malik qızı – Lənkəran rayonu Veravul kənd C.Əzimov adına 2 nömrəli tam orta məktəb

Cəfərov Nemət Valeh oğlu – Lənkəran rayonu Zövlə kənd M.Qarayev adına tam orta məktəb

Süleymanov Süleyman Alış oğlu – Masallı rayonu Qarğalıq kənd Ə.Vəliyev adına tam orta məktəb

Mənsimov Ağabala Rafiq oğlu – Sabirabad şəhər Z.Hacıyev adına 7 nömrəli tam orta məktəb

Qasımov Bayram Həsənalı oğlu -Sabirabad rayonu Çiçəkli kənd Ə.Şərbətov adına tam orta məktəb

Cabarov Zəka Qara oğlu – Sabirabad rayonu Əlicanlı kənd N.İsmayılov adına tam orta məktəb

Əliyev Əli Yaqub oğlu – Sabirabad rayonu Ələmbəyli kənd F.Ağayev adına tam orta məktəb

Məmmədsoy Rövşən Rahib oğlu – Sabirabad rayonu Zal Qarağac kənd M.Mikayılov adına tam orta məktəb

Əliyev Əlikram Beybud oğlu – Sabirabad rayonu Şəhriyar kənd M.Məlikov adına tam orta məktəb

Ələkbərova Fəridə Akif qızı – Sabirabad rayonu Qalaqayın kənd Ə.Qurbanov adına tam orta məktəb

Abdullayeva Nərminə Bəxtiyar qızı – Şəki şəhəri 6 nömrəli tam orta məktəb

Novruzov Taleh Telman oğlu – Şəki rayonu Baş Kəldək kənd ümumi orta məktəb

Bilalov Səbuhi Bilal oğlu – Şəki rayonu Birinci Biləcik kənd tam orta məktəb

Qasımov İsmayıl Əkbər oğlu – Şəki rayonu Çayqaraqoyunlu kənd tam orta məktəb

Abdulhəmidov Elşən Yafəs oğlu – Şəki rayonu Suçma kənd tam orta məktəb

Yaqubova Hüsniyyə Vazeh qızı – Şəki rayonu Qayabaşı kənd tam orta məktəb

İsmayılov Araz Rəfail oğlu – Şəki rayonu Qırxbulaq kənd ümumi orta məktəb

Çəndirli Ülkər Valeh qızı – Sumqayıt şəhər 3 nömrəli tam orta məktəb

Məmmədova Şəlalə Əkrəm qızı – Sumqayıt şəhər 8 nömrəli tam orta məktəb

Həbibov İlqar Məmmədağa oğlu – Sumqayıt şəhər 40 nömrəli tam orta məktəb

Yunisova Reyhan Şahverən qızı – Sumqayıt şəhər 23 nömrəli tam orta məktəb

Quliyev Ramiz Lətif oğlu – Tovuz rayonu Aşağı Quşçu kənd İ.Bayramov adına ümumi orta məktəb

Əliyev Rasim Hənifə oğlu – Tovuz rayonu Əlibəyli kənd H.Vəliyev adına tam orta məktəb

İmanov Tural Nazim oğlu – Tovuz rayonu Əsrik Cırdaxan kənd M.Əliyev adına tam orta məktəb

Mehdiyeva Almaz Mansır qızı – Tovuz rayonu Dönük Qırıqlı kənd D.Süleymanov adına tam orta məktəb

Məmmədrzayev Əli Piri oğlu – Tovuz rayonu Köhnəqala kənd Ş.İ.Xətai adına tam orta məktəb

Ələkbərov Fərhad Qara oğlu – Tovuz rayonu Kirən kənd E.Süleymanov adına tam orta məktəb

Bağırov Arzu Nurəddin oğlu – Tovuz rayonu İbrahimhacılı kənd A.Sadıqov adına tam orta məktəb

Əhmədova Gülşən Hüseyn qızı – Xaçmaz rayonu Qaradağlı kənd tam orta məktəb

www.sumqayitxeber.com

Kateqoriyalar:
Etiketlər:
Şərhlər

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir

*

*

*

Facebook Şərhlər
Bənzər Xəbərlər