Nazirlərin qəbul cədvəli – Sumqayıt sakinləri kimlərlə görüşə biləcək?

135

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin dekabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

“Report” qəbul cədvəlini təqdim edir.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbulgünü Qəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən
03 Salyan, Neftçala
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
03 Şirvan, Hacıqabul
Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
05 Abşeron, Sumqayıt, Zəngilan, Qubadlı, Şuşa
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
05 İmişli, Saatlı, Sabirabad
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
05 Tərtər, Bərdə
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
05 Füzuli
Ceyhun Şıxəliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
05 Ağdam
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
06 Neftçala
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
06 Hacıqabul, Şirvan
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
06 Salyan
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
06 Yardımlı
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
06 Qobustan, Şamaxı
Məhərrəm Əliyev
Ədliyyə nazirinin müavini
06 Şirvan
Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini
06 Qəbələ
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
06 Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Siyəzən, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
06 Zərdab, İmişli, Fuzuli, Beyləqan
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
06 Mingəçevir
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
11 Abşeron, Qobustan
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
11 Şirvan, Hacıqabul
Sahir Məmmədxanov
Vergilər nazirinin birinci müavini
11 Tovuz, Şəmkir, Gədəbəy, Qazax, Ağstafa
Rüstəm Şahbazov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
11 Quba
Zakir Qaralov
Baş prokuror
13 Sumqayıt, Qubadlı
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri
13 Hacıqabul
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
13 Abşeron
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
13 Xızı
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
13 Sumqayıt
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
13 Biləsuvar
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
13 İmişli
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
13 Ağcabədi, Beyləqan
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
13 Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Sahib Ələkbərov
Vergilər nazirinin müavini
13 Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad, Bİləsuvar
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
13 Şamaxı
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
13 Ağsu
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
13 Sabirabad, Saatlı
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
13 Salyan, Neftçala
Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri
14 Xaçmaz
Rafiq Cəlilov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
14 Qusar
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
17 Saatlı, Sabirabad
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
17 Şirvan
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
17 Hacıqabul
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
17 Ağdaş, Yevlax
Siyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
17 Mİngəçevir
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
17 Bərdə
Mətin Eynullayev
Vergilər nazirinin müavini
18 Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Salyan, Neftçala, Sabirabad
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
20 Göyçay
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
20 Naftalan, Goranboy, Tərtər
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
20 Şirvan, Hacıqabul
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
20 Saatlı
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
20 Sabirabad
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
20 Kürdəmir, Ucar
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
20 Göyçay, Ağdaş
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
20 Zərdab
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
20 Qusar
Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini
20 Quba
Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
20 Xaçmaz
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
20 Mingəçevir
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
20 Yevlax
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
20 Ağdaş
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
20 Xaçmaz, Qusar
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
20 Quba, Şabran
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
20 Siyəzən, Xızı
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
20 Ucar, Kürdəmir
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
20 Göyçay
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
20 Sumqayıt, Xızı, Qubadlı
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
20 Hacıqabul, Şirvan
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
20 Abşeron
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
20 Sumqayıt
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
20 Gəncə, Göygöl, Samux
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
27 Xaçmaz, Quba
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
27 Qusar
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
27 Şabran

www.sumqayitxeber.com

Kateqoriyalar:
Etiketlər:
Şərhlər

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir

*

*

*

Facebook Şərhlər
Bənzər Xəbərlər