Menu
Geri İrəli

Sumqayıtın 2 deputatının namizədliyi yenidən qeydə alındı – ÜMUMİ SİYAHI

Müəllif: sumqayitxeber.com • Tarix: 25 Sentyabr 2015 • Baxış sayı: 402 dəfə • Şərh yoxdur
Sumqayıtın 2 deputatının namizədliyi yenidən qeydə alındı - ÜMUMİ SİYAHI

Noyabrın 1-də keçiriləcək parlament seçkilərində yenidən namizədliyi irəli sürülən daha 37 deputatın namizədliyi qeydə alınıb. Qeydə alınanlar arasında 43 saylı Sumqayıt III seçki dairəsindən depuat seçilmiş Muxtar Babayev və 44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsinin deputatı Hacı Salayev də var. Hazırda parlament üzvü olan 70 deputatın namizədliyi Mərkəzi Seçki Komissiyası tərəfindən təsdiqlənib.
Namizədliyi qeydə alınan digər parlament üzvlərinin siyahısını təqdim edirik:

2 Saylı Şərur Seçki Dairəsi – İsa Həbibbəyli – YAP

4 Saylı Naxçivan Şəhər Seçki Dairəsi – Eldar İbrahimov – YAP

12 Saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal Seçki Dairəsi – Mixail Zabelin – YAP

15 Saylı Yasamal Birinci Seçki Dairəsi – Ülvi Quliyev – Bitərəf

21 Saylı Nəsimi Birinci Seçki Dairəsi – Məlahət İbrahimqızı – YAP

23 Saylı Nəsimi-Səbail Seçki Dairəsi – Ziyad Səmədzadə – Bitərəf

24 saylı Nizami Birinci Seçki Dairəsi – Rövnəq Abdullayev – YAP

25 Saylı Nizami İkinci Seçki Dairəsi – Sədaqət Vəliyeva – YAP

26 Saylı Sabunçu Birinci Seçki Dairəsi – Fazil Mustafa – BQP

30 Saylı Suraxanı Birinci Seçki Dairəsi – Sevinc Fətəliyeva – YAP

33 Saylı Xətai Birinci Seçki Dairəsi – Hüseynbala Mirələmov – YAP

36 Saylı Xətai Dördüncü Seçki Dairəsi – Səməd Seyidov – YAP

39 Saylı Kəpəz Birinci (Gəncə) Seçki Dairəsi – Xanlar Fətiyev – YAP

40 Saylı Kəpəz İkinci (Gəncə) Seçki Dairəsi – Musa Quliyev – YAP

43 Saylı Sumqayıt Üçüncü Seçki Dairəsi – Muxtar Babayev – YAP

44 Saylı Sumqayıt-Xızı Seçki Dairəsi – Hacı Salayev – Bitərəf

48 Saylı Yevlax Seçki Dairəsi – İlham Məmmədov – YAP

49 Saylı Yevlax-Mingəçevir Seçki Dairəsi – Əli Hüseynli – YAP

54 Saylı Şabran – Siyəzən Seçki Dairəsi – Tahir Süleymanov – YAP

59 Saylı Salyan Seçki Dairəsi – Əliağa Hüseynov – Bitərəf

60 Saylı 60 Salyan-Neftçala Seçki Dairəsi – Fəzail Ağamalı

65 Saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir Seçki Dairəsi – Əhliman Əmiraslanov – YAP

73 Saylı Lənkəran Şəhər Seçki Dairəsi – Rüfət Quliyev – Bitərəf

74 Saylı Lənkəran Kənd Seçki Dairəsi – Hadı Rəcəbli – YAP

75 Saylı Lənkəran-Masallı Seçki Dairəsi – Cavanşir Paşazadə – YAP

82 Saylı Ağcabədi Seçki Dairəsi – Tahir Rzayev – YAP

85 Saylı Şamaxı Seçki Dairəsi – Elxan Süleymanov – Bitərəf

90 Saylı Ağdaş Seçki Dairəsi – Çingiz Əsədullayev – Bitərəf

92 Saylı Zərdab-Ucar Seçki Dairəsi – Jalə Əliyeva – Bitərəf

98 Saylı Şəmkir Seçki Dairəsi – Sahibə Qafarova – YAP

104 Saylı Gədəbəy-Tovuz Seçki Dairəsi – Rafiq Məmmədhəsənov – YAP

114 Saylı Şəki Kənd Birinci Seçki Dairəsi – Əli Məsimli – Bitərəf

115 Saylı Şəki Kənd İkinci Seçki Dairəsi – Cavanşir Feyziyev – YAP

116 Saylı Qəbələ Seçki Dairəsi – Fəttah Heydərov – Bitərəf

119 Saylı Ağdam Kənd Seçki Dairəsi – Bəxtiyar Sadıqov – YAP

123 Saylı Kəlbəcər Seçki Dairəsi – Cavid Qurbanov – Bitərəf

124 Sayli Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd Seçki Dairəsi – Elman Məmmədov – YAP

Facebook Şərhləndirmə:

Şərhinizi yazın